Ogłoszenie

Uwaga! Niedługo powstanie strona Sabbath^Clan na której znajdą się informacje ogólnodostępne dla wszystkich posiadaczy internetu.

#1 2007-12-26 14:35:11

Sabbath^Clan | Goku

Administrator

7573428
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 29

Sabbath Serwer KampNo.pl

Postanowiłem umieścić adres naszego ogólnodostępnego serwera dla wszystkich graczy, ponieważ często piszą do mnie osoby że zgubiły ten adres bądź im zniknął w cs . Żebym jednak nie musiał ciągle o nim przypominać zamieszczam go tutaj wraz z kilkoma zasadami które na nim panują.

IP: 80.238.109.29:27081
Pass: sb

1. Serwer nie jest chroniony przez żadną zaporę antycheat więc możliwość oszukiwania za pomocą kodów jest teoretycznie bardzo prawdopodobna jednak jeśli u jakiegoś gracza stwierdzimy że gra na cheatach zostanie zbanowany po swoim adresie IP.
2. Wszelkie próby blużnierstwa lub bezpodstawnego obrażania członków klanu bedą karane banami.
3. Kilkakrotnie spotkałem się z sytuacją w której przypadkowi gracze z naszego serwera urządzali sobie rundy na noże na mapie awp_india a jeśli ktoś grał normalnie to zaczynali zabijać swoich psując zabawę. Oświadczam więc że wszelkie próby grania na noże na mapach do tego nieprzeznaczonych i bez zgody admina będą karane banem.
4. Strzelanie do ludzi ze swojej drużyny również grozi banem.
5. Na czas sparingu hasło na serwerze jest zmieniane i jest on niedostępny dla zwykłych graczy.

Proszę o wasze uwagi .

Offline

 

#2 2007-12-26 17:38:34

Sabbath^Clan | Stopex

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 16

Re: Sabbath Serwer KampNo.pl

tak dobry pomysl..

ale za duzo banow sie posypie. np. za wyzywanie kohgos mamy ;p

ale popieram. kultura musi byc.

Offline

 

#3 2007-12-26 20:55:29

Sabbath^Clan |>ooD ryba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 17

Re: Sabbath Serwer KampNo.pl

Nom poprawnie!

Kilkakrotnie spotkałem się z sytuacją w której przypadkowi gracze z naszego serwera urządzali sobie rundy na noże na mapie awp_india a jeśli ktoś grał normalnie to zaczynali zabijać swoich psując zabawę. Oświadczam więc że wszelkie próby grania na noże na mapach do tego nieprzeznaczonych i bez zgody admina będą karane banem.

Starczy zainstalować na serverku plugin do ograniczania broni! Ta opcja wyświetla sie na szaro nawet u Yeaha!

Offline

 
Użytkownicy o następujących nickach: -Sabbath^Clan | Korn -Sabbath^Clan | Miecio -Sabbath^Clan | Fredo Dostali dożywotniego bana ponieważ zostali wyrzuceni z klanu lub tak jak w przypadku Korna odeszli sami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomatologia10.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl www.dajkamienia.pun.pl www.young.pun.pl www.gikc.pun.pl