Sabbath^Clan

Forum Klanu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga! Niedługo powstanie strona Sabbath^Clan na której znajdą się informacje ogólnodostępne dla wszystkich posiadaczy internetu.

#1 2008-01-13 14:16:19

Sabbath^Clan | Fredo

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 6

Pewien problem...

Siema
Jak wiecie obecnie jestem członkiem clanu Sabbath jak i adminem na servie. Denerwuje mnie pewna sprawa, a więc: niektórzy admini myślą, iż fakt że go mają daje im możliwość łamania zasad, tzn.
- bezsensowane slapowanie innych graczy jak i siebie (dlaczego? a tak dla zabawy),
- strzelanie do swoich (dlaczego? bo mam admina),
- monotonne restartowanie servera (dlaczego? bo ja moge wszystko),
i tak mógłbym wymieniać bez końca...
Dziś grałem pod innym nickiem, nikt nie wiedział, że jestem Adminem. Ryba dołączył do gry na mapie cs_assualt po czym cały czas co runde strzelał do mnie, wkońcu się zdenerwowałem i wlepiłem mu bana. Zapomniałbym dodać coś o Bandim, który również restartuje czy slapuje innych graczy... ;]...

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat innych graczy jak i Adminów oraz członków Clanu

Offline

 

#2 2008-01-14 06:44:07

Sabbath^Clan | Edward

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15

Re: Pewien problem...

ale miałeś czapę admina moim zdaniem po prostu zakazać bezsensownego slapowania, strzelanie itp. a jak ktoś złamie reguły to zabieramy adma

Offline

 

#3 2008-01-14 14:58:00

Sabbath^Clan | Fredo

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 6

Re: Pewien problem...

No i dobrze;], zasady trzeba wprowadzić i nawet admin nie może ich łamać ;] Skoro zakaz TK/TA to nie, że adminów to nie dotyczy Więc poleciłbym wprowadzić na server rules zaraz na głównej stronie jak się podłącza do servera....

Offline

 

#4 2008-01-15 08:56:14

Sabbath^Clan | Goku

Administrator

7573428
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 29

Re: Pewien problem...

Ryba jest specyficznym graczem i nadużywa czasami pewnych opcji adma. A śpiewanie do mikrofonu i tym podobne sprawiają że nie słyszę dźwięków w grze nie mówiąc już o rozmawianiu przez mikrofon. Może mógłbyś nie śpiewać Ryba ?

Offline

 

#5 2008-01-17 11:46:10

Sabbath^Clan | Edward

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 15

Re: Pewien problem...

ryba ładnie śpiewa kolędy

Offline

 

#6 2008-01-17 15:53:27

Sabbath^Clan | Goku

Administrator

7573428
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 29

Re: Pewien problem...

Jak dla mnie to może nawet śpiewać arie operowe . Tylko żeby nie śpiewał do mikrofonu w cs .

Offline

 
Użytkownicy o następujących nickach: -Sabbath^Clan | Korn -Sabbath^Clan | Miecio -Sabbath^Clan | Fredo Dostali dożywotniego bana ponieważ zostali wyrzuceni z klanu lub tak jak w przypadku Korna odeszli sami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomatologia10.pun.pl www.gikc.pun.pl www.young.pun.pl www.dajkamienia.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl